^ Back to Top
facebook

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

   Plakat WOSP 2019

   Już 13 stycznia jak Polska długa i szeroka wszyscy grać będą na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, Orkiestra zagra również w Szybie Witold w Boguszowie-Gorcach. Organizatorzy gorcowskiego sztabu zadbali o moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, w plenerze i na sali widowiskowej Centrum.

   13 stycznia, od samego rana na terenie miasta kwestować będzie 20 wolontariuszy WOŚP, uczniów PSP nr 5, zaopatrzonych w kwestatorskie puszki oraz uśmiech od ucha do ucha. Wielkoorkiestrowy program rozpocznie się w plenerze przed Centrum Witold już o godz. 11:00. Będzie się działo! Na amatorów offroadowej jazdy czkać będą auta terenowe, doświadczeni kierowcy i trasy powodujące szybsze bicie serca. Nie lada gratką dla wszystkich łasuchów będzie na pewno kuchnia polowa, grillowane kiełbaski i pyszne ciasta, a wszystko to oczywiście za wrzut do puszki. O godz.15:00 w zimowej aurze zaprezentują się druhowie z OSP GORCE, którzy specjalnie dla wośpowej publiczności przygotują pokaz ratownictwa. Odbędą się także widowiskowe konkurencje STRONGMAN przygotowane przez trenera personalnego Marcina Modrzejewskiego,

   Program artystyczny natomiast rozpocznie się na sali widowiskowej o godz. 16:30.  Wystąpią najmłodsi boguszowscy artyści (przedszkolaki z PSP nr 5 oraz uczniowie ZSP) nie zabraknie też wielkich baniek mydlanych (Smyku Myku) i animacji dla dzieci. Dla nieco starszej publiczności zaśpiewają Nikola Garbacz oraz duet Klaudia Zając i Wojtek Roman. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele kabaretu specjalnie dla nich zaprezentuje się Kabaret WEŹRZESZ, który koncertowo poprowadzi też licytacje (złote serce z rubinem, wyjazd na obóz młodzieżowy w Bułgarii, koszulkę Kamila Stocha, kurs prawa jazdy, lot paralotnią, atrakcyjne wycieczki, pobyty w SPA, Pakiet Książański, vouchery do restauracji i wiele, wiele innych).

LISTA WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW DO WYLICYTOWANIA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

   Zapraszamy serdecznie. Liczymy na Państwa obecność, hojność i gorące serca!

 

  Organizatorzy imprezy: Centrum Kulturalno-Kongresowe „Witold”, Stowarzyszenie Boguszowska Szóstka, Gmina Boguszów-Gorce, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o., Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach, OSP Gorce, Marcin Modrzejewski, trener personalny, dietetyk sportowy, MudBeasts4x4 Boguszów-Gorce.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30