^ Back to Top
facebook
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Akcja Start ‼️

W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka wraz z Gmina Miasto Boguszów-Gorce zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Pokolenia" 

Projekt polega na utworzeniu zbiorowego albumu przedstawiającego Wasze rodzinne portrety z najukochańszymi Seniorami 

Prosimy, abyście odnaleźli wyjątkowe zdjęcie, na którym znajdują się Wasi Dziadkowie i Babcie. Szukajcie takich, które są dla Was ważne, zabawne, wzruszające… Mogą to być fotografie zarówno wykonane wiele lat temu, jak i całkiem współczesne. Mogą być portrety całych rodzin, czy też robione w parach np. wnuczki z dziadkiem, babci z wnukiem. Najważniejsze, aby były z duszą i charakterem.

Wybrane zdjęcie prześlijcie do nas mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wydrukujemy je i umieścimy w dużej ramie. Efekt zbiorowego albumu zaprezentujemy na naszym profilu na Facebooku, a  obejrzenie albumu na żywo będzie możliwe w przyszłości, przy okazji odwiedzin w CK-K Witold ⚒

Prosimy, aby do każdego zdjęcia załączyć jego krótką historię. Wystarczy kilka zdań, np. informacja gdzie i kiedy oraz z jakiej okazji zostało wykonane zdjęcie, co się działo w momencie robienia fotografii, kogo przedstawia, jak zapamiętaliście tę chwilę…

Liczymy na ciekawostki i anegdoty dotyczące fotografowanych osób i miejsc.

Mamy nadzieję, że wspólne przeszukiwanie albumów i pamiętników będzie dla Was okazją do odkurzenia wspomnień i snucia ciekawych opowieści. Życzymy Wam wielu wrażeń i pozytywnych emocji oraz zachęcamy do wysłuchania rodzinnych opowieści, które warto zachować w pamięci.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31