^ Back to Top
facebook

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

            Zapraszamy artystów amatorów/profesjonalistów w każdym wieku z Boguszowa – Gorc i okolic do występu na „Otwartej Scenie” podczas imprezy plenerowej „Świętojańskie Cuda-Wianki” organizowanej przez Centrum Kulturalno-Kongresowego WITOLD.

            17 czerwca w godzinach 17.00-19.00 udostępniamy scenę wszystkim, którzy zechcą zaprezentować swoją twórczość przed boguszowską publicznością. Do udziału zapraszamy zarówno solistów jak i zespoły muzyczne, grupy taneczno-wokalne, chóry; bez względu na dorobek artystyczny czy gatunek prezentowanej muzyki.

            Mile widziane będą wszelkie wątki nawiązujące do obrzędów i zwyczajów związanych z Nocą Świętojańską czy też Nocą Kupały. Mogą to być teksty utworów, elementy stroju, performance itd. Liczymy na kreatywność artystów, która wprowadzi wszystkich w nastrój i klimat tej wyjątkowej nocy. Zaskoczcie publiczność!

            Aby wystąpić na „Otwartej Scenie” wystarczy wypełnić formularz (wersja WORD, wersja PDF) i przesłać go mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dostarczyć osobiście do CKK WITOLD.

            Uwaga: zapewniamy scenę i podstawowe nagłośnienie. Nie płacimy za występy i nie zwracamy kosztów dojazdu ani jakichkolwiek innych kosztów związanych z prezentacją zespołu. Czas jednego występu nie powinien przekroczyć 15 minut.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31