^ Back to Top
facebook

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Moc wspaniałych atrakcji podczas ferii zimowych – tak można w skrócie podsumować program Ferie z nutką wyobraźni  jaki dla dzieci przygotowało Centrum Kulturalno – Kongresowe WITOLD w Boguszowie – Gorcach.

Dzieci uczestniczące w zajęciach skorzystały z wielu ciekawych i atrakcyjnych propozycji spędzenia wolnego czasu. Spotkanie z małym Pingwinkiem Pik- Pokiem”, zabawa walentynkowa pełna konkursów i wesołych pląsów oraz wycieczka
do ExploraParku sprawiły prawdziwą frajdę najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

Niekwestionowanym hitem była na pewno wizyta w Parku Nauki i Techniki gdzie na dzieci czekały różne atrakcje i doświadczenia. Stanowiska z puzzlami, klockami lego, lustra niczym z gabinetu osobliwości, a także układanki matematyczno-przyrodnicze czyli nauka poprzez doskonałą zabawę dały dzieciom wiele radości, choć wymagały dużego zaangażowania i użycia wyobraźni. Mnóstwo atrakcji przygotowano również dla dzieci uczestniczących w zabawie walentynkowej, którą z humorem poprowadzili aktorzy Teatru Igraszka. Były wesołe pląsy, dobrze znane, sprawdzone zabawy tj. Mam chusteczkę haftowaną i Stary Niedźwiedź mocno śpi w nowej walentynkowej odsłonie oraz konkursy ze słodkimi nagrodami. 

Łącznie z oferty Centrum Kulturalno – Kongresowego WITOLD skorzystało ponad 200 dzieci.

Kalendarz wydarzeń